Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Sausio 23, 2020

Šią savaitę tauriųjų metalų kainos laikosi gan stabiliai, tik sidabro ir vario kiek nukrito. Ekonominiai ir politiniai nesutarimai niekur nedingsta, tad taurieji metalai turi gerą progą didinti savo vertes – paladis ir platina tuo sėkmingai naudojasi. Tikėtina, kad metalų kainos artimiausiu metu ir toliau augs (šalt. „Metalsdaily.com“).
Aukso kaina šią savaitę šiek tiek pakilo iki 1556,1 $/oz. Apžvalgininkai laikosi tokios pat minties kaip ir praeitą savaitę – geltonasis metalas yra puiki investicija šiuo laikotarpiu (šalt. „Moneyweek.com“). Rusija per 2019 metus padidino savo aukso rezervus 160 t – tikėtina, kad šiais metais Rusija gali padidinti šį rezervo skaičių dar labiau (šalt. „Sharpspixley.com“). Indijoje jau kurį laiką strigo aukso importo kiekis, bet šiais metais jis atsigaus (šalt. „Bnbbloomberg.ca“). Šaltinis „Themarket.ch“ teigia, kad auksas yra ideali investavimo priemonė ir šiais metais jo kaina gali pakilti iki 3000 $/oz.

Sausio 16, 2020

Nors ekonominė ir karinė įtampa tarp kai kurių didžiųjų pasaulio valstybių nerimsta, tauriųjų metalų kainų augimas kiek apstojo – praeitą savaitę situacija buvo priešinga. Aukso ir sidabro kainos kiek nukrito, paladžio, platinos ir vario pakilo. Visgi, nereikėtų nustebti, kad ši situacija kitą savaitę gali pasikeisti.
Geltonasis metalas dabar kainuoja 1549,8 $/oz. Centriniai pasaulio bankai sparčiai didina aukso rezervus – šis žingsnis yra protingas, kadangi ekonominė krizė įgaus pagreitį, o auksas yra saugi, nenuvertėjanti valiuta (šalt. „Alt-market.com“). Kai didžiosios pasaulio valstybės perka didelius aukso kiekius, panašu, kad netolimoje ateityje tai padarys įtaką šio metalo kainos augimui (šalt. „Voimagold.com“, „Scrapmonster.com“). Šaltinis „Bullionvault.com“ teigia, kad aukso kaina per ateinančius mėnesius gali pakilti iki 2000 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.