Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Birželio 7, 2023

Ši savaitė jau atrodo geriau nei praėjusios. Beveik visų tauriųjų metalų kainos atsigavo. Pagrindinė to priežastis – kritęs JAV dolerio kursas (šalt. „Bullionvault.com“). Vieniems metalams ši situacija turi ženklią įtaką, kitiems – nelabai. Panašu, kad vasarą metalams turėtų neblogai sektis.
Aukso kaina po truputį atsigauna. Šiuo metu jis kainuoja 1963 $/oz. Geltonasis metalas turi stiprų ryšį su JAV dolerio kurso pokyčiais, tad nenuostabu, kad nukritus jam, aukso kaina atsigavo (šalt. „Brecorder.com“, „Uk.news.yahoo.com“). Šaltinis „Bloomberg.com“ prognozuoja, kad centriniai bankai dar intensyviau didins aukso atsargas. Matydami centrinių bankų veiksmus, investuotojai irgi nesnaus (šalt. „Zacks.com“).

Gegužės 31, 2023

Šią savaitę tauriųjų metalų kainos šiek tiek nukrito, tik vario padidėjo. Šaltinis „Forexlive.com“ teigia, kad pagrindė priežastis, dėl ko sumažėjo daugelio tauriųjų metalų vertės – tai JAV dolerio kurso stiprėjimas. Visgi, kaip matome iš ankstesnių tendencijų, JAV dolerio kursas pastaruoju metu svyruoja, tad jam kritus, tikėtina, tauriųjų metalų vertės kiek atsigaus. Tačiau reikia nepamiršti, kad kiekvienas metalas turi ir savų veiksnių, kurie daro įtaką jo kainai.
Aukso kaina šią savaitę vėl nukrito. Šiuo metu jis kainuoja 1943,44 $/oz. Geltonojo metalo vertės mažėjimui didžiausią įtaką daro JAV dolerio kurso stiprėjimas. Šaltinis „Economictimes.indiatimes.com“ teigia, kad auksas dar kurį laiką bus panašioje pozicijoje, maždaug 1900-1930 $/oz ribose. Visgi, Kinijoje ir toliau matomas augantis aukso poreikis, ypač tarp Z kartos (šalt. „Brecorder.com“, „Global.chinadaily.com.cn“).

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.