Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gegužės 20, 2020

Ši savaitė buvo palanki tauriesiems metalams – visų kainos paaugo, kai kurių net rekordiškai. Panašu, kad šiuo kriziniu laikotarpiu metalų vertės gali ir toliau didėti. Apžvalgininkai mano, kad dabar neverta skubėti parduoti savo investicijų, kadangi jų kainos netolimoje ateityje dar labiau augs (šalt. „Metalsdaily.com“).
Geltonasis metalas pasiekė bene didžiausią savo vertę per pastaruosius septynerius metus (šalt. „Talk-finance.co.uk“, „Mining.com“). Šiuo metu jis kainuoja 1734,33 $/oz. Auga fizinio aukso poreikis, centriniai bankai taip pat nepaliaujamai didina jo atsargas (šalt. „Fxstreet.com“). Kinijoje atsigauna ne tik ekonomika, bet ir aukso poreikis bei kaina (šalt. „Gold.org“). Manoma, kad geltonojo metalo vertė ir toliau augs, nes jis yra patikima ir tradicinė investicija bet kokiu kriziniu laikotarpiu (šalt. „Marketwatch.com“).

Gegužės 13, 2020

Šią savaitę visi taurieji metalai išlaikė pastovias savo kainas, o kai kurie net jas padidino. Visgi, dar sunku spręsti, kaip kis kainos per artimiausias ateinančias savaites. Ekonominė krizė paliečia vis daugiau valstybių (šalt. „Fxstreet.com“). Artėja antroji COVID-19 viruso banga – tai gali sukelti dar didesnius darbų praradimus bei sunkesnes ekonomines naštas verslams (šalt. „Uk.Investing.com“). Tad verta stebėti, kaip situacija keisis artimiausiu metu.
Aukso vertė išliko gan pastovi, nuo praeitos savaitės nukrito vos keliais JAV doleriais. Šiuo metu metalas kainuoja 1698,54 $/oz. Geltonasis metalas atrodo gan teigiamai. Pavyzdžiui, Kinijoje aukso poreikis pradėjo augti (šalt. „Brecorder.com“). „Economictimes.indiatimes.com“ atliktoje apklausoje prieita prie išvados, kad auksas vis dar išlieka pastovia, patikima ir ganėtinai nesunkiai nusiperkama investicija. Nevertėtų nustebti, kad aukso kaina gali kilti net iki 2000 $/oz, tad investuoti jau dabar – tikrai verta (šalt. „Fool.ca“, „Miningweekly.com“).

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.