Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugpjūčio 16, 2018

Šią savaitę tauriųjų metalų kreivės nukrito į rekordiškai mažas pozicijas – viskas dėl akcijų rinkos nuopuolių ir JAV dolerio laikymosi tvirtoje pozicijoje. Reikia nepamiršti ir vis dar besitęsiančio Kinijos ir JAV prekybos karo, kuris taip pat turi didelę įtaką tauriųjų metalų kainoms. Ateitis dar miglota – vieniems metalams pavyks lengviau ir greičiau išbristi iš esamos krizės, o kitiems bus sunkiau (šalt. „Moneymetals.com“).
 

Rugpjūčio 9, 2018

Atėjo paskutinis vasaros mėnuo, bet teigiamų pokyčių tauriųjų metalų kreivės nerodo. Priežastys taip pat nesikeičia: pati pagrindinė – vis dar tvyranti įtampa tarp Kinijos ir JAV ekonomikų bei JAV dolerio pozicijos išsilaikymas. Kai doleris jau ilgą laiką yra stiprus, kai kurie taurieji metalai praranda savo vertę (šalt. „Reuters.com“). Nenumaldomai artėja metų galas, kurio metu apžvalgininkai žada geras prognozes, bet kaip bus iš tiesų, belieka tik stebėti.
 

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau