Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugsėjo 20, 2023

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkoje yra nepastovi. Ir tai nestebina – ir toliau augančios palūkanos, siekiančios sustabdyti infliaciją bei pats infliacijos reiškinys turi ryškią įtaką tauriųjų metalų kainoms. Panašu, kad dar bent metus ekonominė situacija bus tokia pat nepastovi. Visgi, pažvelgus bendrai, dauguma tauriųjų metalų laikosi gerai, o kai kuriems žadamos teigiamos perspektyvos dar niekur nedingo.
Aukso kaina šią savaitę padidėjo. Šiuo metu jis kainuoja 1934,03 $/oz. Šaltinis „Nasdaq.com“ teigia, kad metalo vertės didėjimui įtakos gali kiek turėti ir susilpnėjęs JAV dolerio kursas. Kinijos norai padidinti aukso rezervus niekur nedingsta – rezervai ir toliau sparčiai auginami (šalt. „Archive.ph“). Šaltinis „Heraeus.com“ teigia, kad stebint rinkos nepastovumą, auksas laikosi tikrai gerai. Ekspertai prognozuoja, kad metalo kaina šiais metais dar tikrai didės (šalt. „Investing.com“).

Rugsėjo 13, 2023

Šią savaitę visų tauriųjų metalų kainos kiek krito, bet galima pastebėti, kad verčių sumažėjimai nėra žymūs, tad prognozuoti, kad metalų kainos ir toliau kris, yra kiek per anksti. Šios savaitės kainų pokyčiams nemažai įtakos turėjo sustiprėjusi infliacija JAV (šalt. „Nasdaq.com“). Šie metai yra tikrai nepastovūs, bet iš esmės taurieji metalai laikosi dar gerai, o kai kuriems prognozės vis dar yra labai šviesios.
Aukso kaina šiek tiek nukrito. Šiuo metu jis kainuoja 1922,29 $/oz. Šaltinis „Cnbc.com“ teigia, kad geltonojo metalo kainos sumažėjimui įtakos turėjo infliacijos pokyčiai JAV. Tačiau ekspertai sutinka, kad metalas šiuo laikotarpiu vis tiek laikosi stabiliai (šalt. „Investing.com“, „Myrepublica.nagariknetwork.com“). Kinija vis dar naudojasi proga ir intensyviai didina aukso atsargas (šalt. „Oilprice.com“). Šaltinis „Fxleaders.com“ teigia, kad aukso kaina priklausys nuo tolimesnių infliacijos pokyčių. Ekspertai mano, kad po metų auksas gali kainuoti ir 2500 $/oz (šalt. „Zawya.com“).

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.