Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugsėjo 16, 2020

Šią savaitę tauriųjų metalo kainos laikosi pastoviai. Vienų vertės kiek pakilo, kitų – nežymiai nukrito. Panašaus scenarijaus pastaruoju metu galima ir toliau tikėtis, nes JAV dolerio vertė svyruoja, koronavirusas niekur nedingsta, o metalai nors ir sulaukia investuotojų dėmesio, ne visada jų gavimas bei gavyba šiuo laikotarpiu yra lengvi (šalt. „Metalsdaily.com“, „Finance.yahoo.com“).
Aukso kaina nors nežymiai, bet pakilo iki 1957,34 $/oz. Šaltinis „Uk.reuters.com“ teigia, kad šiuo metu kiek sumažėjo investuotojų susidomėjimas geltonuoju metalu. Dėl to neverta nustebti, nes krizinis laikotarpis prailgo ir kol kas nėra aiški jo pabaiga. Tačiau šiam metalui žadama puiki ateitis per ateinančius metus – manoma, kad jo kaina pakils iki 2400 $/oz (šalt. „Fxstreet.com“).

Rugsėjo 9, 2020

Nepastovumas tauriųjų metalų rinkoje vėl jaučiamas – daugelio metalų kainos krito per šią savaitę. Verčių pokytis nebuvo itin drastiškas, tačiau kassavaitiniai kainų svyravimai investuotojams kelia neaiškumo jausmą. Viena pagrindinių to priežasčių – nepastovi JAV dolerio pozicija (šalt. „Metalsdaily.com“). Visgi, kai metalų kainos krenta, tai yra patogus metas pigiau į jį investuoti, nes ilgalaikėje perspektyvoje metalams numatoma šviesi ateitis.
Geltonojo metalo kaina nukrito iki 1930,07 $/oz. Aukso kainos nepastovumui daugiausiai įtakos turi JAV doleris – šiuo metu nėra itin aišku, kokia linkme jis kryps (šalt. „Bnnbloomberg.ca“). Visgi, ekspertai mano, kad šia sumažėjusia kaina verta pasinaudoti, nes kitais metais aukso kaina tikrai kils. Šaltinis „Sbma.org.sg“ teigia, kad aukso vertė kitais metais gali viršyti 2500 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.