Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gegužės 12, 2021

Šią savaitę tauriųjų metalų kainos pakilo, tik paladžio kiek sumažėjo. Galima pastebėti, kad pastaruoju metu tauriųjų metalų rinka yra labai nestabili – vienu metu kainos gerokai krenta, o po to staigiai išauga. Šiuo metu tam didžiausią įtaką turi infliacija – vienur ji jaučiama stipriau, kitur – silpniau (šalt. „Ai-cio.com“). Tad kai kurių metalų ateitį prognozuoti yra sunkoka, kai rinka yra labai nepastovi. Žinoma, nereikia atmesti ir pasaulinės pandemijos, kuri su savimi atsineša nemažą kiekį kitų ekonominių iššūkių.
Aukso kaina pakilo iki 1836,41 $/oz. Panašu, kad dabartinė situacija auksui turėtų būti palanki. JAV dolerio kurso kritimas turi teigiamos įtakos aukso kainos augimui (šalt. „Reuters.com“). Šaltinis „Sharpspixley.com“ teigia, kad infliacijos metu geltonojo metalo kaina taip pat turėtų didėti. Anot šaltinio „Techbullion.com“, šiais metais tikrai verta galvoti apie investicijas į auksą: infliacijos metu jo vertė nekrenta, metalo poreikis auga, o pasaulio centriniai bankai pildosi metalo atsargas – verta sekti jų pavyzdžiu.

Gegužės 5, 2021

Taurieji metalai ir šią savaitę didina savo vertes, tik paladžio kaina kiek sumažėjo. Pastarosiomis savaitėmis metalų kainos gali dar didėti, tačiau kaip bus ilgalaikėje perspektyvoje – sunkoka prognozuoti. Vieniems metalams dėl augančio jų poreikio žadama šviesi ateitis, o kitiems – kol kas miglota. Anot šaltinio „Metalsdaily.com“, aiškesnė situacija matyti bus vasaros pabaigoje – tada bus galima tiksliau prognozuoti, kokiais skaičiais užsibaigs šie metai.
Aukso kaina pakilo iki 1792,51 $/oz. Kinijoje aukso poreikis per pirmą šių metų ketvirtį išaugo net 93,9 %, lyginant su praeitų metų tokiu pat laikotarpiu (šalt. „Forexlive.com“). Tačiau metalo poreikio augimas dar neužtikrina, kad jo kaina ir toliau kils. Šaltinis „Reuters.com“ teigia, kad geltonasis metalas turėtų išlikti panašioje savo vertės pozicijoje; daug kas priklausys ir nuo JAV dolerio kurso. Šaltinis „Finbold.com“ prognozuoja, kad šiais metais vidutinė aukso kaina bus 1700 $/oz, o 2022 metais – 1600 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.