Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gruodžio 5, 2019

 

Nors savaitės pradžia atrodė gan įtemptai, visų metalų, išskyrus vario, kainos pakilo. Nemaža tikimybė, kad per paskutines šių metų savaites vertės dar labiau atsigaus (šalt. „Metalsdaily.com“). Tačiau ekonominiai ir politiniai neramumai, tvyrantys didžiosiose pasaulio rinkose, turi būti nepamiršti – šie veiksniai daro nemažą įtaką tauriųjų metalų kainų nenuspėjamumui.
Šią savaitę auksas kainuoja 1477,45 $/oz. Šaltinis „International-adviser.com“ teigia, kad investuotojai vis labiau investuoja į auksą. Visgi, šaltinio „Institutionalinvestor.com“ mano, jog geltonasis metalas šiuo metu nėra labai daug pelno nešanti investicija – tai labiau saugi investicija. Kokių aukso kainų galima tikėtis ateinančiais metais? Manoma, kad ji nekils daugiau nei 1550 $/oz (šalt. „Kitco.com“).

Lapkričio 28, 2019

Aukso, sidabro ir platinos kainos šią savaitę žemesnės nei praeitą. Vario kaina tendencingai kyla. Paladis – vėl rekordiškai auga. Tokiam kainų nepastovumui nemažai turi įtakos infliacija ir JAV dolerio nuvertėjimas (šalt. „Internationalman.com“). Svarbi ir vis dar nesibaigianti įtampa tarp JAV ir Kinijos (šalt. „Metalsdaily.com“). Visgi apžvalgininkai teigia, kad kitais metais taurieji metalai turėtų būti brangesni. Jei taip bus, dabar puikus metas investuoti.
Kaip teigia šaltinis „Sharpspixley.com“ – auksui ši savaitė nelabai sėkminga. Šiuo metu metalas kainuoja 1460,75 $/oz. Nors Kinijoje aukso poreikis išlieka stiprus, bendruoju mastu jis yra žemiausias nuo 2016 m. spalio mėn. (šalt. „Forexlive.com“, „Cnbc.com“). Visgi poreikio pokyčiai auksui neturi labai stiprios įtakos – metalas yra užsitarnavęs investuotojų pasitikėjimą. Šaltinis „Etftrends.com“ mano, kad kitais metais geltonasis metalas gali kainuoti 1600 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.