Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gegužės 16, 2019

Įpusėjęs gegužės mėnuo atnešė įdomių tendencijų – aukso ir paladžio kainos pakilo, o kitų metalų – nukrito. Atrodo, kad susilpnėjęs JAV doleris turėjo įnešti daugiau stabilumo visiems metalams, tačiau yra ir daugiau veiksnių, darančių įtaką skirtingiems tauriųjų metalų kainų pokyčiams.

Gegužės 9, 2019

Ši savaitė beveik nesiskiria nuo praeitos – kone visų tauriųjų metalų kainos vėl po truputį krenta. Tik aukso kaina pakilo beveik keliais JAV doleriais, tačiau tai neturi didelės reikšmės bendrame kontekste. Stiprus JAV doleris, pasaulyje vykstanti ekonominė krizė turi nemažai įtakos tauriųjų metalų vertėms. Tačiau šis periodas yra itin naudingas investuotojams.
Auksas šiuo metu kainuoja 1285,52 $/oz. Šaltinis „Cnbc.com“ teigia, jog auksas dabar yra itin patrauklus investuotojams – puiki proga nusipirkti didesnius šio metalo kiekius. Šiais metais, lyginant su kitomis didžiosiomis valstybėmis, Rusija pirmauja nupirktame aukso kiekyje (šalt. „Pravdareport.com“). Tiek pavieniai investuotojai, tiek didžiosios pasaulio šalys, kurios perka nemažus aukso kiekius, žino, jog tai puiki investicija ateičiai – aukso kaina visada atsigauna. Šaltinis „Economictimes.indiatimes.com“ teigia, jog per ateinančius metus auksas turėtų būti 15 % brangesnis.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.