Metalų Biržos

Vasario 28, 2019

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkai yra labai sėkminga – visų metalų kainos šoktelėjo į viršų, paladžio ir vario net rekordiškai. Pagrindinė to priežastis – susilpnėjęs JAV doleris (šalt. „Cnbc.com“). Šaltinio „Reuters.com“ teigimu, dolerio vertė nebėra tokia stipri nuo praeitų metų rugsėjo mėnesio, o dabar, vykstant ekonominei krizei, jis gali dar labiau susilpnėti.
 

Vasario 21, 2019

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkai yra labai sėkminga – visų metalų kainos šoktelėjo į viršų, paladžio ir vario net rekordiškai. Pagrindinė to priežastis – susilpnėjęs JAV doleris (šalt. „Cnbc.com“). Šaltinio „Reuters.com“ teigimu, dolerio vertė nebėra tokia stipri nuo praeitų metų rugsėjo mėnesio, o dabar, vykstant ekonominei krizei, jis gali dar labiau susilpnėti.
 

Vasario 14, 2019

Šios savaitės tauriųjų metalų kreivės laikosi gana pastoviai: ypač aukso, sidabro ir vario, lyginant su praeita savaite. Tačiau platina ir paladis stebina – platinos vertė krenta, o paladžio – rekordiškai auga. Galima pastebėti, kad kone visi metalai, išskyrus paladį, yra šiokioje tokioje kainos augimo stagnacijoje dėl stipraus JAV dolerio bei Kinijos ir JAV prekybos karo (šalt. „Businesstimes.com.sg“). Iš kitos perspektyvos – daugelis apžvalgininkų žadėjo, jog šie metai visiems tauriesiems metalams bus pelningi, tad verta stebėti visus ekonominius pokyčius.
 

Vasario 8, 2019

Vasario mėnuo prasidėjo gan teigiamai – nors galima pastebėti, jog aukso, sidabro ir platinos kainų kreivės nėra aukštose pozicijose, jų kaina, palyginus su praeita savaite, nedaug nukrito. Tuo tarpu paladis vėl rekordiškai šoktelėjo, o varis sėkmingai atsigauna. Kaip jau ir galima numanyti, šie metai turėtų būti palankūs investuotojams, besidomintiems tauriaisiais metalais.
 

Sausio 31, 2019

Pirmasis šių metų mėnuo baigiasi labai pozityvia nata – kone visų tauriųjų metalų kainos gerokai šoktelėjo, lyginant su praeita savaite. Kaip ir buvo galima tikėtis, 2019 metai bus tie metai, kurie atneš tauriųjų metalų klestėjimą. Žinoma, šiokių tokių verčių sumažėjimų ateityje bus dėl pasaulinės ekonomikos krizės, bet tai nepadarys didelės neigiamos įtakos metalų kainoms (šalt. „Reuters.com“).
 

Sausio 24, 2019

Pastarąją savaitę tauriųjų metalų rinkoje buvo galima pastebėti du dalykus: kainų pakilimą pradžioje, ir kainų krytį jos pabaigoje. Palyginus su praeita savaite, visų tauriųjų metalų vertės šiek tiek nukrito. Vis labiau įsibėgėjanti pasaulinė ekonominė krizė šiek tiek prisideda prie šios situacijos, tačiau galvojant apie ilgalaikę perspektyvą, daugelis tauriųjų metalų kaip tik pabrangs krizės laikotarpiu (šalt. „Kitco.com“).
 

Sausio 17, 2019

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkoje ramesnė, palyginus su praeita. Drastiškai pakilo tik paladžio kaina. Kiti metalai išlaikė panašias vertes, arba jos šiek tiek nukrito. Tam daugiausiai įtakos turėjo vėl sustiprėjęs JAV doleris, kuris sustabdė tauriųjų metalų staigų kainų augimą (šalt. „Etftrends.com“). Svarbu atkreipti dėmesį, kad lėtėja pasaulinės ekonomikos augimas, o tai irgi daro įtaką tauriųjų metalų kainoms (šalt. „Af.reuters.com“).
 

Sausio 10, 2019

Per šią savaitę visų tauriųjų metalų kainos pakilo – kai kurių net rekordiškai greitai. Tam didžiausią įtaką turi augantis pačių metalų poreikis ir JAV dolerio vertės kritimas (šalt. „Reuters.com“). Šaltinio „Fxstreet.com“ teigimu, per šiuos metus JAV dolerio vertė turėtų ženkliai nukristi, tad galima tikėtis, jog tauriųjų metalų kainos nemažės.
 

Sausio 3, 2019

Naujieji metai tauriųjų metalų rinkoje prasidėjo trejopai: aukso ir sidabro kainos paaugo, paladžio – laikosi panašioje pozicijoje, platinos ir vario – sumažėjo. Apžvalgininkų teigimu, šie metai vienų tauriųjų metalų vertes padidins, kitų atvirkščiai – sumažins (šalt. „Kitco.com“). Svarbu pridurti, kad ekonominė krizė ir kiti ekonominiai ateities įvykiai situaciją gali kiek pakeisti.
 

Gruodžio 27, 2018

Nors per gražiausias metų šventes akcijų biržos patyrė krachą, tauriųjų metalų rinka laikosi gan neblogai. Auksas lenktyniauja su paladžiu, sidabro ir platinos kainos pakilo, tik vario šiek tiek sumažėjo. Jau drąsiai galima teigti, jog šių metų pabaigą galima vainikuoti kaip atsigavimo laikotarpiu daugeliui tauriųjų metalų.