Metalų perdirbimas ir išgavimas

Tel: +370 37 408013

info@novitera.lt

Privatiems klientams

  Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

 

  UAB "Novitera" iš individualių asmenų superka šias atliekas:

  • Automobilių katalizatorius
  • Elektros ir elektronikos įrangos dalis
  • Tauriųjų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą
  • Spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą

 

Atliekos, turinčios didžiausią piniginę vertę:

 

  1. Katalizatoriai. Tai automobilio išmetimo sistemos dalis, kurios paskirtis yra sumažinti kenksmingų dalelių kiekį išmetamosiose dujose. Katalizatoriaus korpuse yra blokas su poromis, padengtomis kataliziniu sluoksniu. Dažniausiai katalizinis  sluoksnis sudarytas iš platinos (Pt), paladžio (Pd) ir rodžio (Rh). Katalizinis sluoksnis pagreitina chemines reakcijas, kurių dėka kenksmingos dujos katalizatoriuje virsta nekenksmingomis. Katalizatoriai esti metaliniai ir keraminiai. Pastarieji labiau paplitę, tačiau turintys pagrindinį trūkumą - trapumą, nuo smūgių gali skilti, sutrupėti. Katalizatoriai susidėvi ir dėl nekokybiško kuro, į degimo kamerą patenkančių tepalų, per riebaus kuro mišinio, dulkių. Esant rimtiems pažeidimams katalizatoriuje, sumažėja automobilio galia, padidėja kuro sąnaudos, todėl susidėvėjusį katalizatorių reikia keisti nauju. Senasis katalizatorius gali būti pelningai parduotas. 500 litų /145 - tiek gali būti vertas jūsų automobilio katalizatoriaus vienas kilogramas.

Nežinote kur ir kaip galima pakeisti senąjį katalizatorių nauju? Mūsų įmonės teritorijoje atliekame katalizatorių diagnostiką ir remontą. Profesionalios tyrimų laboratorijos įranga nemokamai nustatome katalizatorių cheminę sudėtį, tiksliai nusakančią katalizatoriaus vertę.

Daugiau apie katalizatorius ir jų supirkimo kainas galite sužinoti čia.

 

  2. Elektros ir elektronikos įrangos atliekos.  Įvairios mikroschemos, kondensatoriai, relės, mobiliųjų telefonų plokštės, procesoriai, kietieji diskai - visa tai superkame, rūšiuojame ir perdirbame. Išgauti metalai toliau sėkmingai panaudojami pramonėje. Nepamirškite - nereikalingos, nebetinkamos naudoti elektros ir elektronikos įrangos negalima šalinti buitinėms atliekoms skirtuose konteineriuose! Atneškite į supirktuvę seną elektronikos laužą ir mūsų kvalifikuoti specialistai pasiūlys geriausias supirkimo sąlygas.

Daugiau apie mūsų superkamas elektronikos įrangos atliekas ir jų kainas sužinosite čia.

 

  3. Tauriųjų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužas. Žinomiausi taurieji metalai - auksas, sidabras, platina; rečiau sutinkami - platinos grupės metalai: rodis, rutenis, paladis, osmis, iridis. Tauriųjų metalų laužas - tauriųjų metalų turintys įvairios paskirties gaminiai, pusfabrikačiai, netinkami naudoti pagal ankstesnę tiesioginę paskirtį, taip pat lydiniai, žaliava, įvairaus pavidalo cheminiai junginiai. Taurieji metalai atsparūs korozijai ir oksidacijai drėgname ore. Jie turi didelę finansinę vertę. Plačiausiai naudojami juvelyrikoje - net 52%. 40% tauriųjų metalų panaudojama investicijoms, 10% - pramonėje.

Jei turite senų, užsigulėjusių, nereikalingų juvelyrinių dirbinių, sidabro kontaktų (naudojamų elektros įrenginiuose), stalo įrankių, indų ar kitų įvairios paskirties tauriųjų metalų gaminių - atneškite mums ir gausite puikų atlygį.

Daugiau apie tauriųjų metalų bei jų lydinių ir mišinių supirkimo kainas sužinosite čia.

 

  4. Spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužas. Tai spalvotųjų ir kitų metalų dirbiniai, netinkami naudoti pagal paskirtį dėl to, kad yra nusidėvėję, sulūžę ar kitaip sugadinti, taip pat atliekos, susidariusios spalvotųjų ir kitų metalų gamybos ar mechaninio apdorojimo metu. Mūsų superkamų spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių spektras yra platus - nuo labiausiai pramonėje paplitusių: aliuminio, vario, nikelio, cinko, alavo, švino iki retesnių ir brangesnių: titano, vanadžio, kobalto, molibdeno, galio, germanio, seleno, niobio, indžio, telūro, volframo, bismuto. Daugelis jų pasižymi antikorozinėmis savybėmis, kietumu, atsparumu aplinkos veiksniams, pagerina plieno lydinių kokybę; naudojami labai plačiai - radiotechnikos, kompiuterių, aviacinėje pramonėje, medicinoje, elektronikoje, optikoje, juvelyrikoje.

Varinių, automobilių laidų, kabelių, ratlankių, radiatorių, zondų ir daugelio kitų atliekų sudėtyje esti spalvotų bei kitų metalų. Atneškite jas į mūsų supirktuves - įvertinsime, ištirsime, pakonsultuosime, supirksime.

Daugiau informacijos apie superkamų spalvotųjų metalų bei jų lydinių laužą rasite čia .

Daugiau informacijos apie superkamų kitų metalų laužą rasite čia.

 

Supirktuvių adresai