Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Liepos 8, 2020

Šią savaitę visų tauriųjų metalų kainos pakilo. Ir panašu, kad metalų vertės ir toliau augs, nes koronavirusas iš didžiųjų valstybių nesitraukia. Kai kurie taurieji metalai tampa saugia investicija, dėl to didėja ir jų poreikis. Kiti metalai yra naudojami gamybai, jaučiamas jų trūkumas dėl lėtesnio kasyklų darbo (šalt. „Metalsdaily.com“).
Aukso kaina pakilo iki 1786,77 $/oz. Šaltinio „Sprott.com“ teigimu, tai didžiausia metalo vertė nuo 2012 metų. Investuotojai sparčiai didina geltonojo metalo atsargas – tai dar viena priežastis, dėl ko auga aukso vertė (šalt. „Reuters.com“). Panašu, kad iki 2021 metų aukso kaina gali pakilti net virš 1900 $/oz (šalt. „Forexlive.com“). Šaltinis „Nasdaq.com“ ragina nebijoti šiuo laikotarpiu investuoti į geltonąjį metalą, kadangi jo kaina tikrai augs.

Liepos 1, 2020

Tauriųjų metalų kainos šiuo metu laikosi gan pastoviai: aukso, sidabro ir vario kiek paaugo, paladžio ir platinos – šiek tiek nukrito. Tikėtina, kad visą vasaros laikotarpį metalų vertės ir išliks panašios. Rudenį prognozuojama antra COVID-19 banga – jei ji įvyks, tauriųjų metalų kainos turėtų kilti, o investuotojams turėtų būti palanku investuoti jau dabar (šalt. „Metalsdaily.com“).
Geltonasis metalas šiuo metu kainuoja 1773,84 $/oz. Aukso kaina palengva auga, bet metalui žadamas dar didesnis augimas (šalt. „Fxstreet.com“). Tas pats šaltinis teigia, kad geltonojo metalo kaina jau nebeturėtų kristi, nes pasiekė tvirtą savo kainos poziciją. Jei bus antroji koronaviruso banga, aukso vertė gali augti net iki 2000 $/oz (šalt. „Crytopotato.com“).
Jungtiniuose Arabų Emyratuose 85 % krito auksinės juvelyrikos pardavimai, tačiau 2021 metais prognozuojamas atsigavimas (šalt. „Zawya.com“).

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.