Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Liepos 10, 2018

Pagaliau situacija tauriųjų metalų rinkoje keičiasi gerąja linkme – palyginus su kelių savaičių duomenimis, kainos po truputį kyla. Įdomu tai, kad kreivės per pastarąją savaitę išliko gan pastovios, be žymių šuolių žemyn ar aukštyn. Apžvalgininkės Georgette Boele („Insights.Abnamro.nl“) teigimu, tauriųjų metalų kainos visgi kurį laiką dar nepasieks aukštumų dėl kelių priežasčių: 1) JAV dolerio nesilpnėjimo; 2) nesibaigiančios ekonominių sankcijų įtampos tarp JAV ir Kinijos.
 

Liepos 5, 2018

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkoje dar prastesnė – kainos vis labiau krenta. Esminės šio reiškinio priežastys: prekybos karas tarp JAV ir Kinijos bei JAV vykstanti infliacija (šalt. „Fxladers.com“). Kol įtampa tarp JAV ir Kinijos rinkų nesumažės arba nesibaigs, tol tauriųjų metalų kainos nekils. Bet ši situacija gali būti naudinga ateities investicijoms – pigiau nusipirkus po tam tikro laiko bus galima brangiau parduoti.
 

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau