Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Balandžio 8, 2020

Jau antra savaitė, kai kone visų tauriųjų metalų (išskyrus paladžio) kainos kyla. Panašu, kad artimiausiu metu jos gali ir toliau augti, kadangi jaučiamas tauriųjų metalų stygius, o investuotojų susidomėjimas jais – nemažėja. Šaltinis „News.goldseek.com“ įspėja, kad artėja infliacija, o tai vienareikšmiškai netolimoje ateityje paveiks metalų vertes.
Geltonojo metalo kaina padidėjo iki 1667,52 $/oz. Šaltinis „Perthmintbullion.com“ teigia, kad auksas yra labai vertinga investicija šiuo laikotarpiu. Dėl viruso sukeltos krizės dabar aktyviausiai į auksą investuoja būtent privatūs investuotojai (šalt. „Bullionvault.com“). Iš esmės, auksui žadama šviesi ateitis – teigiama, kad jo kaina gali kilti net iki 2000 $/oz (šalt. „Proactiveinvestors.co.uk“). Kiek tai realu, pamatysime jau netolimoje ateityje.

Balandžio 1, 2020

Prognozuoti, kaip keisis tauriųjų metalų kainos kas savaitę – tikrai sunku. Praeitą savaitę visų metalų vertės mažėjo, tačiau šią – vėl pakilo. Panašu, kad COVID-19 viruso sukeltas ekonominis sąstingis kartais turi didesnę įtaką tauriųjų metalų kainoms, o kartais – mažesnę. Visgi, investuotojams vertėtų palaukti – ekonominė krizė, anot ekspertų, tikrai ateis ir tauriųjų metalų vertės kris (šalt. „Metalsdaily.com“). Tada bus puikus metas didinti metalų atsargas.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.