Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugsėjo 13, 2018

Šios savaitės padėtis tauriųjų metalų rinkoje yra gan pastovi – visi metalai, išskyrus paladį (kuris ryškiai didina savo vertę), išlaiko pastovią kainų poziciją. Nors jų kreivės nekyla į viršų, tai yra gan gera padėtis investuotojams, kadangi dabar yra palankus metas „užsipirkti“ didesnius tauriųjų metalų kiekius ir laukti žadėto kainų kilimo šių metų pabaigoje (šalt. „Etfdailynews.com“).
 

Rugsėjo 4, 2018

Šią savaitę tauriųjų metalų kainų kreivės laikosi gan pastoviai: vienų metalų kainos šiek tiek sumažėjo, kitų kaip tik – gan ženkliai padidėjo. Priežastys nesikeičia – JAV dolerio infliacija, prekybos karas tarp Kinijos ir JAV trukdo tauriųjų metalų rinkai greičiau atsigauti. Tačiau daugelis apžvalgininkų mano, kad šių metų pabaigoje metalų kainos tikrai išaugs.
 

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau