Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugpjūčio 16, 2019

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkoje yra labai palanki – visų tauriųjų metalų kainos padidėjo, kai kurių net rekordiškai. Taurieji metalai šiuo metu yra mažiau veikiami pasaulyje vykstančių ekonominių veiksnių, kaip JAV ir Kinijos prekybos karo, ekonominė krizės ir t. t. (šalt. „Metalsdaily.com“). Manoma, kad ši teigiama situacija dar tęsis kurį laiką.
Aukso vertė per šią savaitę pakilo rekordiškai – metalas dabar kainuoja 1501,48 $/oz. Ekspertai mano, kad auksui šis periodas labai palankus ir jo kaina gali sparčiai augti – nevertėtų nustebti, jog vertė gali pakilti net iki 2000 $/oz (šalt. „Pethmintbullion.com“, „Thestreet.com“). Investuotojai teigia, jog sunku pralošti, kai investuoji į auksą, ypač jam palankiu periodu – metalas yra laiko patikrinta ir patikima investicija (šalt. „News.metal.com“).

Rugpjūčio 8, 2019

Rugpjūčio pirmąją savaitę įvyko įdomių pokyčių – visų tauriųjų metalų, išskyrus aukso, kainos nukrito. Metalų kainų pokyčiams iš dalies įtaką padarė šie faktoriai: JAV doleris praranda dominuojančios valiutos etiketę, Kinijos ir JAV prekybos karas vėl po truputį įgauna pagreitį (šalt. „Metalsdaily.com“).
Geltonojo metalo kaina vėl sparčiai kyla į viršų – šiuo metu ji siekia 1473,33 $/oz. Ekonomistai teigia, jog investuotojai šiuo metu turėtų daugiausiai dėmesio kreipti būtent į auksą, nes jis – geriausia investicija (šalt. „Cnbc.com“). Šaltinyje „Sharpspixley.com“ teigiama, kad JAV ir Kinijos prekybos karas auksui gali duoti daug naudos – jis išliks stipriu pastaruosius metus, o greitu metu vertė gali augti iki 1500 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.