Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gegužės 16, 2018

Tauriųjų metalų kreivės pastarąją savaitę išlaiko labai panašias pozicijas. Nors atrodo, kad per savaitę vertė sumažėjo, labai išsigąsti nereikėtų – palyginus su ilgalaikiais duomenimis, metalų kainos išliko pastovios. JAV dolerio pozicija ir toliau stiprėja, tad dabar, anot apžvalgininkų, yra tinkamas metas investuoti į tauriuosius metalus (šalt. „CNBC.com“).


 

Gegužės 9, 2018

Gegužės antra savaitė tauriųjų metalų rinkoje rodo lėtą kainų kreivių kilimą. Kaip ir praėjusią savaitę, euro pozicija ir toliau žemėja. Tačiau yra ir gera naujiena – JAV doleris pasiekė aukščiausią savo poziciją (šalt. „Reuters“). Kadangi valiutų kursai lieka nepastovūs, siūloma stebėti ne tik juos, bet ir bendrus tauriųjų metalų kreivių pokyčius.
 

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau