Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Liepos 21, 2017
Savaitės pabaigoje brangiųjų metalų kainos pateikė valiutų rinkos atspindį. Aukso kaina doleriais kilo, o eurais krito – paskutiniais duomenimis ji siekė 1246.36 $/oz (1070.24 EUR/oz). Šio fenomeno priežastimi tapo Europos Centrinio Banko vado M. Draghi komentarai, kad bankas rudenį bus pasiruošęs pradėti diskusijas dėl obligacijų pirkimo programos keitimo. Po šio įvykio dolerio-euro santykis pasisuko euro naudai.
Liepos 19, 2017
Brangieji metalai šiandien daugiau ar mažiau dreifavo. Auksas kilo ir leidosi – paskutiniais duomenimis taurusis metalas siekė 1239.95 $/oz (1075.42 EUR/oz). Auksas šią savaitę kilo reaguodamas į dolerio silpnumą – pastarasis reagavo į mažėjančią galimybę, kad greitu metu JAV bus keliama palūkanų norma. Šiandien doleris šiek tiek kilo, todėl auksas truputį smuktelėjo.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau