Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Liepos 29, 2020

Panašu, kad liepos mėnuo užsibaigs teigiama gaida – visų tauriųjų metalų (išskyrus vario) kainos gan ženkliai pakilo. Žinoma, panašių pokyčių ir buvo galima tikėtis, kadangi ekonominė krizė niekur nesitraukia, ne vienoje pasaulio valstybėje skelbiama antroji koronaviruso banga (šalt. „Metalsdaily.com“). Per ateinančias savaites (greičiausiai net iki pat rudens) metalų vertės turėtų ir toliau augti.
Geltonojo metalo kaina per savaitę paaugo rekordiškai – iki 1947,22 $/oz. Šaltinis „Finances.yahoo.com“ teigia, kad tai viena didžiausių šio metalo verčių per ilgą laiką. Įdomu tai, kad Kinijoje per metus aukso „sunaudojimas“ krito 38,25 % (šalt. „Thestandar.com.hk“). Tačiau tam yra kelios priežastys – koronavirusas su sumažėjusia perkamąja galia bei JAV ir Kinijos įtempti santykiai. Nevertėtų nustebti, jog ir kitose valstybėse auksas nėra itin perkamas – priežastys dėl to išlieka panašios. Visgi, jo kaina auga kaip potencialiai perkamos investicijos.
Šaltinis „Bnnbloomberg.ca“ teigia, kad geltojo metalo vertė artimiausiu metu tikrai viršys 2000 $/oz.

Liepos 22, 2020

Tauriųjų metalų kainos paaugo ir šią savaitę. Galima pastebėti, jog kainų didėjimas yra išties spartus. Panašu, kad ši tendencija gali vykti ir toliau, kadangi pandemijos sukelta ekonominė krizė pasijus visame pasaulyje (šalt. „Metalsdaily.com“).
Aukso kaina paaugo iki 1818,16 $/oz. Šaltinis „Uk.reuters.com“ teigia, kad geltonojo metalo kainos augimui daugiausiai įtakos daro jau minėta pandemijos sukeliama ekonominė krizė. Ne veltui pasaulio centriniai bankai didino šio metalo atsargas – vien per gegužę buvo užsipirkta 40 tonų aukso (šalt. „Zerohedge.com“). Šaltinis „Fxstreet.com“ teigia, kad per ateinančius 6-9 mėnesius geltonasis metalas pasieks savo rekordinę kainos poziciją – gali viršyti 2000 $/oz.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.