Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Vasario 19, 2020

Vasario mėn. vidurys rodo kiek pozityvesnius ženklus – visų tauriųjų metalų kainos pakilo. Nors Kinijos ekonomika yra kiek pasilpusi nuo korona viruso atneštų padarinių, tai, pasirodo, kol kas neturi neigiamos įtakos tauriųjų metalų kainoms. JAV dolerio nepastovumas taip pat leidžia tauriųjų metalų kainoms didėti (šalt. „Metalsdaily.com“).
Aukso kaina paaugo iki 1584,9 $/oz. Augimas, lyginant su praeita savaite, nėra didelis, tačiau metalas stengiasi išlaikyti pastovią savo kainą, o tai – geras ženklas. Geltonasis metalas taip pat tapo atsparesnis Kinijos nepaprastajai padėčiai (šalt. „Reuters.com“). Įdomu ir tai, kad aukso poreikis pradėjo augti (šalt. „Kitco.com“). „Uk.reuters.com“ teigia, kad aukso kaina turėtų kurį laiką laikytis ties 1600 $/oz riba.

Vasario 12, 2020

Šią savaitę tauriųjų metalų kainos labai panašios kaip ir praeitą. Aišku, sidabro, paladžio ir vario vertės šiek tiek paaugo, bet labai nežymiai. Platinos ir aukso kainos nukrito, tačiau taip pat nežymiai. Panašios situacijos galima tikėtis ir ateinančiomis savaitėmis, kadangi korona virusas ir toliau plinta Kinijoje, kur stoja bet kokie darbai (šalt. „Metalsdaily.com“). Visgi, verta pasvarstyti dėl investicijų į pingančius metalus.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.