Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Gruodžio 11, 2018

Ši savaitė tauriųjų metalų rinkoje įdomi: aukso ir sidabro kainos kyla, paladis beveik pasiveja auksą, o platinos ir vario kainos mažėja. Tačiau didelių neigiamų pokyčių nematyti – galima viltis, jog šiuos metus pavyks užbaigti be didelių verčių kryčių.
 

Lapkričio 27, 2018

Nors po truputį ateina ekonominė krizė, panašu, kad tauriųjų metalų rinkai tai kol kas nedaro didelės įtakos. Lyginant su pastarųjų kelių savaičių duomenimis, visų metalų kainos padidėjo. Galimas variantas, kad ekspertai buvo teisūs – metų pabaiga tauriesiems metalams bus palanki, verčių kreivės dar šiek tiek šoktels į viršų.
 

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau