Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Rugsėjo 19, 2017
Brangiųjų metalų kompleksas šiandien toliau leidosi. Auksas krito ir paskutiniais duomenimis siekė 1308.39 $/oz (1090.53 EUR/oz). Rytoj baigsis JAV centrinio banko susirinkimas – rinka laukia jo išvadų. Manoma, kad bankas gali pranešti apie apskaitos balanso mažinimą, o tai galėtų neigiamai paveikti aukso kainą. Taip pat tikimąsi išgirsti naujienų apie sekančio palūkanų normos kėlimo datą. Tiesa, gali būti, kad JAV centrinio banko pranešimas jau įskaičiuotas tauriojo metalo kainoje.
Rugsėjo 18, 2017
Savaitgalį didžioji dalis brangiųjų metalų komplekso ženkliai krito. Auksas atpigo ir paskutiniais duomenimis pasiekė 1314.58 $/oz (1100.11 EUR/oz). Taurusis metalas nukentėjo dėl stipraus dolerio: rinka tikisi šios savaitės JAV centrinio banko susirinkime išgirsti užuominų apie sekančio palūkanų normos kėlimo datą ir kitas monetarinės politikos naujienas. Pastarosiomis dienomis geri JAV ekonominiai rodikliai vertė ekspertus galvoti, kad palūkanų norma kils dar šiemet – šiuo metu to tikimybė vertinama 50%.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau