Nemokamai atliekame katalizatorių spektrinę analizę!
Svarbi informacija
Sausio 16, 2020

Nors ekonominė ir karinė įtampa tarp kai kurių didžiųjų pasaulio valstybių nerimsta, tauriųjų metalų kainų augimas kiek apstojo – praeitą savaitę situacija buvo priešinga. Aukso ir sidabro kainos kiek nukrito, paladžio, platinos ir vario pakilo. Visgi, nereikėtų nustebti, kad ši situacija kitą savaitę gali pasikeisti.
Geltonasis metalas dabar kainuoja 1549,8 $/oz. Centriniai pasaulio bankai sparčiai didina aukso rezervus – šis žingsnis yra protingas, kadangi ekonominė krizė įgaus pagreitį, o auksas yra saugi, nenuvertėjanti valiuta (šalt. „Alt-market.com“). Kai didžiosios pasaulio valstybės perka didelius aukso kiekius, panašu, kad netolimoje ateityje tai padarys įtaką šio metalo kainos augimui (šalt. „Voimagold.com“, „Scrapmonster.com“). Šaltinis „Bullionvault.com“ teigia, kad aukso kaina per ateinančius mėnesius gali pakilti iki 2000 $/oz.

Gruodžio 20, 2019

Prieššventinė savaitė atrodo gan neblogai – visų tauriųjų metalų kainos paaugo. Praeitą savaitę atrodė, kad dėl pasaulyje vykstančių ekonominių bei politinių neramumų kai kurie metalai neišlaikys savo tvirtos kainų pozicijos, bet situacija kiek pasikeitė. Visgi, dar nėra iki galo aišku, kaip iki metų pabaigos kis tauriųjų metalų kainos, tad patartina sekti kasdien vykstančius kainų pokyčius.
Aukso kaina per šią savaitę pakilo iki 1475,7 $/oz. Nors JAV dolerio kaina auga (tai praeitą savaitę darė neigiamą įtaką geltonojo metalo vertei), šiuo metu šis veiksnys gerai koreliuoja ir su aukso kaina (šalt. „Fxstreet.com“). Apžvalgininkai mano, kad aukso vertė 2020 metais kils: „Kitco.com“ mano, kad iki 1500 $/oz, o „Forbes.com“ tiki, kad net iki 1700 $/oz. Kaip bus iš tikrųjų – pamatysime kelių mėnesių bėgyje.

Verslo klientams

 

 Iš įmonių ir organizacijų surenkame, perdirbame atliekas, susidarančias įmonių tiesioginės veiklos metu. Įmonėms, norinčioms su mumis bendradarbiauti, siūlome platų paslaugų spektrą.

 

 

 

 daugiau

Privatiems klientams

 

 Mūsų bendrovė padės Jums užsidirbti. Atneškite į mūsų supirktuves senas, užsigulėjusias, nebeveikiančias, nebenaudojamas automobilių dalių, elektronikos, tauriųjų metalų, spalvotų ir kitų metalų bei jų lydinių atliekas ir mes už jas pasiūlysime geriausią kainą.

              

 

 

 daugiau

 

 

Tarpininkams

 

 Siūlome bendradarbiavimą tarpininkams, užsiimantiems paieška klientų, norinčių parduoti katalizatorių, tauriųjų, spalvotųjų ir kitų metalų bei jų lydinių ir mišinių laužą, elektros ir elektronikos įrangos atliekas.

 

 

 

 daugiau

 

Mes naudojame slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.